Kelionės maršrutas – Nida – Didžioji kopa – Nida.
Kelionės trukmė – 1 val.

Romantikos mėgėjai neabejotinai įvertins vakarinę išvyką jachta Nidoje. Pasiplaukiojimas laivu palei Didžiąja kopa besileidžiančios saulės spinduliuose yra tikrai kažkas įsimintino ir nepaprasto. Šį plaukima mielai renkasi tiek įsimylėjusios poros, tiek tiesiog norintys padovanoti malonią dovaną savo artimiesiems.
Saulėlydis Nidoje žavi savo spindinčiu grožiu, o Didžioji kopa spindi ir užburia priplaukus prie jos jachta. Pučiant švelniam jūros vėjui geru oru burės ritmingai plevėsuoja ir kartu su bangų taškymu sukuria meditacinę atmosferą, gaivina mintis, harmonizuoja ir ramina. Tad keliautojai, pasiplaukiojes, grįžta į uostą visiškai pailsėję ir žvalūs.
Didžioji kopa yra netoli Kaliningrado sienos ir pasienio linija matoma iš jachtos. Ant kopos gerai matomi pasienio stulpai, o vandenyje galima pamatyti plūdurių, žyminčių neutralią pasienio zoną.

Didžioji kopa – tarsi Lietuvos gamtos stebuklas, kurio niekur kitur Lietuvoje ir Baltijos šalyse nerasite. Tik Prancūzijoje galima pamatyti ką nors panašaus – Dune du Pilat, aukščiausią Europoje smėlio kopą Prancūzijos Akvitanijos regione. Aukščiausias taškas virš jūros lygio yra 110,9 m.
Netoli Nidos esanti Didžioji kopa stebina savo didybe ir pritraukia turistus iš viso pasaulio. Anksčiau šios Didžiosios kopos aukštis siekė 70 metrų, tačiau laikui bėgant ji sumažėjo ir dabar jos aukštis siekia tik apie 50 metrų. Dėl didelio turistų srauto šios kopos šlaitais leistis žemyn ir aukštyn buvo uždrausta. Todėl vienintelė galimybė pamatyti visą Kopos didybę – nuplaukti iki jos jachta. Didžioji Kuršių marių kopa įspūdinga bet kuriuo paros metu, tačiau vakare, saulei dingus už šios kopos, ji atrodo ypač užburianti ir palieka neišdildomą įspūdį atostogaujantiems jachtoje.
Šis pasiplaukiojimas jachta besileidžiančios saulės spinduliuose tikrai patiks visiems.
Vienu metu į laivą telpa iki 8 žmonių, todėl galėsite puikiai praleisti laiką tiek vienas, tiek su linksmų draugų kompanija, plaukdami jachta Kuršių mariomis ir mėgaudamiesi vaizdais.

Kaina už visą laivą – 150 Eur.

Dėmesio!

Keliaudami nepamirškite su savimi turėti asmens tapatybę patvirtinančių dokumentų. Pasienyje budintys pareigūnai gali atvykti patikrinti kateriu plaukiančius keliautojus.

Plaukiant laivu kiekvienas keleivis vaišinamas egzotiškais indiškais vienuolių rankų darbo gardėsiais. Atliksime trumpą meditaciją su Tibeto dainuojančiais dubenėliais prie Didžiosios kopos (Sklandytojų kopos). 

Žymos: laivo nuoma Nidoje | laivo nuoma prie Kuršių marių | plaukimas laivu Kuršių mariose |