Kelionės trukmė – 6 valandos.

Maršrutas: Nida – Mirusios kopos – Nida

Tai pasiplaukiojimas po Kuršių marias, stebint plačiai atsiveriantį Kuršių nerijos kraštovaizdį su vėjų supustytomis smėlio kopomis, išskirtine augmenija, žvejų gyvenvietėmis.

Plaukdami Kuršių mariomis pasigrožėsime Nidos gyvenviete, Bulvikio ragu (plačiausia Kuršių Nerijos vieta), Preila, Vecekrugo kalnu, Pervalka, Pervalkos švyturiu, „Kuršių Nerijos dykuma “ – Mirusiomis kopomis.

Mirusios kopos – tai vienas įspūdingiausių Kuršių nerijos kraštovaizdžio elementų nusidriekęs tarp Pervalkos ir Juodkrantės. Oficialiai labiau vadinamas Pilkosiomis kopomis dėl jose vyraujančios augalijos spalvos.

Sakoma, jog tai yra ilgiausios kopos Lietuvoje. Ir jos saugo vieną vieną liūdniausių Kuršių nerijos kaimų istorijų, mat tarp 1675 ir 1934 metų čia buvo užpustyti net 4 Naglių kaimai, kurie ir dabar dunkso giliai po čižuojančiu smėliu. Aukščiausios kopos – Vingkopė (51 m) ir Naglių kopa (53 m).

Norint išsaugoti šį gamtos stebuklą buvo uždrausta vaikščioti ja, taigi vienintėlė galimybė – stebėti ją nuo vandens.

Kaina už laivą – 290 Eur.
Kelionės kaina 1 keleiviui – 75 Eur.

Plaukiant laivu kiekvienas keleivis vaišinamas egzotiškais indiškais vienuolių rankų darbo gardėsiais. Atliksime trumpą meditaciją su Tibeto dainuojančiais dubenėliais prie Mirusių kopų. 

Žymos: laivo nuoma Nidoje |